Top
Özgenç Hafriyat | Çorlu Hafriyat | Tekirdağ hafriyat | Trakya hafriyat | Çorlu Yıkım İşleri | Tekirdağ Yıkım İşleri | Trakya Yıkım İşleri | Çorlu Kum Taşıma | Tekirdağ Kum Taşıma | Trakya Kum Taşıma
Faaliyetlerimiz

Faaliyetlerimiz

ÖZGENÇ İnşaat ve Hafriyat bu hizmetleri sunarken, üstlendiği projelerde temel çalışma esasları; en üst düzeyde müşteri tatmini sağlamak, sözleşme ile tanımlanan taahhütlerini eksiksiz olarak yerine getirmek ve en gelişmiş makine araç ve gereçler kullanarak, en deneyimli işgücünü, en az maliyetle istenen kaliteyi sunmak yönünde gerçekleştirilir.

Hafriyat

Toprak, taş veya kayalık zeminleri kazma, taşıma, yumuşatma gibi eylemlerle gerçekleştirilir. Karayolu, baraj, demiryolu, madencilik ve bina inşaatı gibi projelerin önemli bir kısmı hafriyattır. Zamanımızda büyük hafriyatlar genellikle modern makine ve taşıtlarla yapılmaktadır. Hafriyatta farklı amaçlar ve şartlarda çalışan çeşitli iş makineleri kullanılmaktadır.

Moloz atımı işleri; İnşaat yıkımı, ev-bina tadilatları sonrasında oluşan moloz vesair çöplerin katlardan, bina önlerinizden çuvallı veya çuvalsız olarak taşınması ve çevreye hiçbir şekilde zarar vermedenmolozların atılması işlemlerini pratik ve hızlı bir şekilde yapmaktayız.

Galeri
Hafriyat Hafriyat Hafriyat Hafriyat Hafriyat Hafriyat Hafriyat Hafriyat Hafriyat Hafriyat Hafriyat Hafriyat Hafriyat
Alt Yapı
Bütün hafriyat işleri ve her türlü atık su, yağmur suyu hatları ana koletörleri, isale hatları ve bunun gibi inşaat işleri, Bir yapı için gerekli olan yol, kanalizasyon, su, elektrik gibi döşemelerin tümü alt yapı faaliyet alanımızdır.
Galeri
Alt Yapı Alt Yapı Alt Yapı Alt Yapı
Yıkım Hizmetleri

Bina yıkım işleri yüksek risk gruplu inşaat faaliyetleri arasında yer almaktadır. Bu sebeple proje, planlama, yıkım tekniği, iş güvenliği ve oluşacak hafriyat işlerinin iyi hesaplanması gerekmektedir.

Özgenç İnşaat & Hafriyat Olarak önceliğimiz işçi ve çevre güvenliğidir. Unutmayalım ki her işte risk oranı vardır iş kollarına göre bu risk oranı düşer ya da yükselir.Firmamız bina yıkımı esnasında gerekli önlemleri alarak bu risk oranını en aza indirmektedir.

Galeri
Yıkım Hizmetleri Yıkım Hizmetleri Yıkım Hizmetleri Yıkım Hizmetleri Yıkım Hizmetleri
Maden Ocağı Malzeme Tedarik Hizmetleri
Her türlü maden malzemesinin alımı, nakliyesi, serilmesi ve sıkıştırılması işlemlerinin yapılması. Ayrıca; Her türlü bina, tesis ve yapılar ile peyjaz mimarisi ve çevre düzenlemesi alanında mimarlık, mühendislik, teknik müşavirlik hizmetleri olarak plan, proje, teknik heplar, danışmanlık, etüt, araştırma, tasarım, fizibiliteler yapmak, bununla ilgili hizmet grupları oluşturmak ve işletmek.
Galeri
Maden Ocağı Malzeme Tedarik Hizmetleri Maden Ocağı Malzeme Tedarik Hizmetleri Maden Ocağı Malzeme Tedarik Hizmetleri Maden Ocağı Malzeme Tedarik Hizmetleri Maden Ocağı Malzeme Tedarik Hizmetleri Maden Ocağı Malzeme Tedarik Hizmetleri